Kde a jak uskladnit věci ze starého bytu během stěhování do nového domu

Stěhování není jen naložení krabic do auta, jejich převoz a následné vyložení před dveřmi vašeho nového domu, jak by se při prvním pohledu mohlo zdát. Zahrnuje taky mnoho jiných činností a starostí. U nájemních bytů kupříkladu často musíte před vystěhováním vše uvést do původního stavu, nebo minimálně uklidit a vymalovat, případně i provést nějaké drobnější opravy. Krabice, které se budou převážet do nového domova se taky nenaplní a nezabalí samy, nábytek (minimálně ten větší) budete nejspíše muset před převozem alespoň částečně demontovat a následně v novém domě opět smontovat… no není toho málo. Jestli chcete ušetřit čas a mít jistotu, že vše proběhne hladce, doporučujeme najmout si i na tuto práci (nejen na samotný převoz a přenos věcí) profesionály – třeba právě Stěhování GMS Praha!

Skladovací služby – když se potřebujete dočasně zbavit přebytečných věcí

Pokud nemáte dostatek místa v novém domě, bojíte se škod, nebo pokud renovace trvá déle, než jste původně předpokládali, může pro vás být užitečné přemístit některé z vašich věcí do skladu. I s touto situací jsme připraveni vám pomoci.

Nejdůležitější je plánování a organizace. Nejprve si sestavte seznam všech věcí, které chcete přemístit do skladu. Zvažte, co nepotřebujete okamžitě, co je sezónní a co už nepotřebujete vůbec. Poté se rozhodněte, jak velký sklad budete potřebovat a jak dlouho si věci necháte uložené. Prostory pro skladování jsme schopni zajistit, nicméně pokud si zajistíte prostory sami, zařídíme převoz vašich věcí do vámi vybraného skladu.

 

Nepodceňte balení a přípravu

Aby nejen během přepravy ale i celé doby uložení nemohlo dojít k poškození vašich předmětů, je důležité dát si záležet na tom, jak budou věci zabaleny. I v této věci se na nás neváhejte obrátit, pokud si chcete být jistí.  Měli byste mít dostatek krabic, novin a bublinkové fólie. Pokud nemáte, rádi vám poskytneme náš balicí materiál a pomůžeme s balením. Rozhodněte se, zda chcete, aby se věci přemístily jako celek, nebo jestli je rozdělíte na menší části. Vždy zabalte křehké a citlivé věci, jako je sklo, porcelán, zrcadla nebo obrazy, do bohaté vrstvy bublinkové fólie a novin.

 

Nezapomeňte věci ve skladu pravidelně kontrolovat

Pokud budou věci ve skladu uloženy delší dobu a chcete-li tyto věci udržovat v dobrém stavu, je důležité kontrolovat je pravidelně. Mějte na paměti, že předměty uložené ve skladu mohou být vystaveny různým podmínkám, jako je prach, vlhkost nebo teplotní výkyvy. Proto byste měli pravidelně kontrolovat stav vašich věcí, zda jsou v bezpečí a v dobrém stavu.

Pokud necháte výběr skladu na nás, můžete si být jisti, že se vaším věcem nic nestane, zvláště pak, pokud na nás necháte i jejich zabalení.

Vědět, že vaše věci jsou v průběhu stěhování bezpečně uskladněny, vám může ulevit od stresu a umožnit vám soustředit se naplno na  samotné stěhování.

 

Stěhování GMS Praha – vše pro stěhování

Jak jste již asi pochopili, nejsme jen taxikáři pro vaše věci. Nabízíme celou řadu služeb spojených se stěhováním, jako je montáž a demontáž nábytku, likvidace odpadu, balicí služby, úklidové služby, služby hodinového manžela a mnoho dalších. Víme, jak přestěhovat těžké předměty, nebo předměty nadrozměrné, jako jsou klavíry, trezory, velký nábytek a další.

 

Zavolejte nebo napište

Napsat nám můžete na e-mailovou adresu info@stehovanigms.cz, zavolat můžete na číslo +420 702 994 321 a nebo využijte náš pohodlný poptávkový formulář či online chat. Ozveme se obratem!