Levné stěhování do zahraničí

Jsme stěhovací firma Stěhování GMS Praha, která své služby nabízí nejen po celém území Prahy, ale i po celé České republice. Nabízíme Vám také levné stěhování do zahraničí nebo ze zahraničí, a to za bezkonkurenční ceny – přestěhujeme Vás rychle, levně a bez stresu.

Stěhování do zahraničí za výhodné ceny

Nízké ceny jsou pro nás klíčové, oproti některým konkurenčním stěhovacím firmám si účtujeme lidské ceny, neúčtujeme si astronomické příplatky za víkendy ani za státní svátky.

Stěhování do zahraničí

Nejnižší cena zakázky stěhování po Praze s vozidlem do 12m3 je 1.500,- Kč. Podrobný ceník najdete na našem webu v sekci Ceník. Pro přesnější informace o cenách za stěhování do zahraničí se nás nebojte kdykoliv kontaktovat. Můžete nás kontaktovat buď po telefonu na tel. čísle: +420 702 994 321 nebo přes e-mail: info@stehovaniGMS.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu v sekci Kontakt.

Kompletní stěhovací služby do zahraničí

Stěhování do zahraničí nabízíme nejen těm, jenž potřebují přestěhovat celý byt, ale i těm, kteří potřebují přestěhovat celou firmu nebo i větší rodinné domy, ale třeba i těžká břemena, klavíry, trezory apod.

Máme k dispozici kvalitní potřebnou techniku, poradíme si se vším. Na naše stěhovací služby máme spoustu kladných ohlasů a referencí a věříme, že i Vy se přidáte do čím dál širší skupiny našich spokojených zákazníků.

Mezinárodní stěhování nonstop

Další předností Stěhování GMS Praha je to, že jsme v provozu Nonstop, stěhujeme i o víkendech a státních svátcích a dokonce i v nočních hodinách. Můžete si tak vybrat v podstatě jakýkoliv termín, rádi se vám zcela přizpůsobíme a stěhování do zahraničí zrealizujeme v době, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

V případě potřeby dodáme krabice na stěhování, veškerý obalový materiál, fólie, lepicí pásky atd.

Na nás se můžete vždy spolehnout a obrátit. Stěhování GMS Praha je zárukou profesionálních stěhovacích služeb do zahraničí.