Stěhování do Německa – levně, rychle, spolehlivě

Budete se stěhovat do Německa a vybíráte vhodnou stěhovací firmu? Vybírejte dobře! Stěhování (zejména pak stěhování do zahraničí) může být velká výzva a proto potřebujete zkušené a spolehlivé stěhováky, které žádná výzva nezaskočí. Přesně takoví jsou stěhováci ze Stěhování GMS Praha. Zvládneme jakkoli velké stěhování, perfektně si poradíme s každou překážkou, pracujeme rychle a přitom s maximální opatrností a pečlivostí. Cenově patříme k těm levnějším, takže radost bude mít i vaše peněženka.

stěhování do zahraničí německo

Stěhování Německo –⁠ 5 důvodů, proč si vybrat právě nás

Cena

Radíme vám dobře –⁠ pokud nechcete, aby se z vašeho stěhování stal hororový zážitek a pokud máte rádi své věci, nikdy by pro vás neměla být cena na prvním místě. Může však být příjemnou třešničkou na dortu upečeném ze surovin, jako jsou zkušenosti, přístup a jednání, spolehlivost, flexibilita a další. My vám přesně takový dort nabízíme.

Zkušenosti

Nezaměstnáváme žádné brigádníky. Můžete se spolehnout, že vaše věci se dostanou do rukou pouze zkušeným a perfektně proškoleným lidem, z nichž někteří mají i 20 let praxe.

Během celého stěhování od prvního doteku našich stěhováků až po ten úplně poslední jsou všechny vaše věci pojištěny pro případ, že by se nešťastnou náhodou něco poškodilo. Jsme hrdí, že za celou dobu našeho působení jsme toto pojištění nemuseli využít. S vaším majetkem zacházíme „v rukavičkách“.

Flexibilita

Je důležité, abyste se na slovo našich stěhováků mohli absolutně spolehnout. Na čem se domluvíme, to platí.

stěhování do německa

Neméně důležité však je podle nás to, aby vám stěhováci byli oporou v situacích, na kterých jste se sice nedohodli, ale přesto nastaly. Ano, mluvíme přesně o těch situacích, kdy uvíznete v zácpě cestou z práce a nedostanete se domů ve smluvený čas, nebo když špatně odhadnete množství věcí a zjistíme až na místě, že se nám do auta nevejdou. Nebo o milionu jiných situací, které prostě můžou nastat a my si to uvědomujeme. Ať už jde o nešťastnou shodu okolností, nebo vaši chybu, nemusíte se bát, že by vám někdo nadával. Chyby děláme občas všichni a náhoda je prostě blbec. V klidu se zamyslíme a společně jistě přijdeme na to, jak z nepříjemné situace ven. Jsme schopni si poradit s jakýmikoli stěhovacími úkoly, ať už jsou malé nebo velké.

V zájmu minimalizace nepříjemných situací nabízíme prohlídku naším technikem před stěhováním. Díky prohlídce získáte přesnější cenový odhad a nemusíte se bát, že byste např. špatně odhadli potřebnou velikost stěhovacího vozu.

Naši flexibilitu oceníte také v případě, že potřebujete stěhovat v noci, o víkendu nebo o svátcích, nebo máte jiné speciální požadavky, které by jinde mohly být problém.

Full-service stěhování

Využijte naší služby „stěhování na klíč„, díky níž nemusíte být při stěhování vůbec přítomni. Tuto službu oceníte zejména jste-li pracovně velmi vytíženi, nebo pokud chcete během stěhování odjet třeba na dovolenou a vrátit se rovnou do nového. Sami se bez vaší asistence postaráme o vše potřebné od A až po Z.

Stačí když nám napíšete nebo zavoláte a máte po starostech.

Rychlost

I přes veškerou naši snahu zpříjemnit vám stěhování jak jen je to možné si uvědomujeme, že máte jistě spoustu lepších plánů, jak strávit den, než se stěhovat od rána až do večera. Díky našemu profesionálnímu vybavení, silným pažím a bohatým zkušenostem jsme rychlí jako blesk a průměrné stěhování tak bez problémů stihneme za dopoledne, zatímco večer už si můžete užívat v pohodlí vašeho nového domova. Kromě času vám šetříme také peníze, protože rychlejší stěhování = levnější stěhování.

 

Stále váháte?

Jsme zkušení a spolehliví stěhováci s praxí. Umíme vyřídit clo a ostatní potřebné dokumenty pro vycestování mimo EU. Nabízíme nejen zahraniční stěhování (po celé Evropě), ale také služby jako dálková přeprava, man&van (drobné převozy) a mnoho dalších.

Zvládneme vymalovat, uklidit, rozmontovat nebo naopak smontovat nábytek, přivrtat poličky, zapojit a zprovoznit pračku, no prostě vše, co můžete potřebovat. Navíc můžeme zajistit stěhovací krabice a obalový materiál, vaše věci odborně zabalit tak, aby byly perfektně chráněny během přepravy a manipulace a jakmile skončíme, veškeré staré nepotřebné věci, stejně jako odpad a nepořádek vzniklý během naší práce uklidíme a odvezeme do sběrného dvora.

Zeptejte se nás na vše, co vás zajímá, prostřednictvím našeho rychlého online chatu, kde dostanete odpověď ve většině případů okamžitě nebo do pár minut, případně nám napište na e-mail či zavolejte. Vyplňte krátký formulář a nechte si poslat cenový odhad vašeho stěhování. Kalkulaci připravíme většinou už za 10 minut od odeslání formuláře.