Stěhování Drážďany (Německo)

Nabízíme levné místní i zahraniční stěhování. Přestěhujeme vás rychle a bez starostí. Díky naší službě stěhování na klíč vás zvládneme přestěhovat i bez vaší přítomnosti, což je ideální pokud jste pracovně vytížení, nebo pokud chcete na dobu stěhování odjet třeba na dovolenou. Stačí nám váš souhlas, pokyny, klíče od starého i nového domu a můžete všechny starosti definitivně pustit z hlavy.

Stěhování do Německa

Přestěhujeme vás odkudkoli kamkoli v rámci celé Evropy vč. Anglie. Takže i do Německa. Zarezervujte si nás na čas, který vám nejlépe vyhovuje. Přijedeme přesně. Jsme ochotni přijet i o víkendu nebo v nočních hodinách a otevřeni jsme i dalším nestandardním požadavkům. Vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, je-li to v našich silách, proto se neváhejte zeptat na cokoli. Určitě najdeme vhodné řešení vaší situace.

Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. V rámci celého stěhování, ať už při balení, převozu, vybalování či montáži a umístění si počínáme s maximální opatrností. Víme jak postupovat, aby nedošlo k poškození žádné přepravované věci. Vše odborně zabalíme a ve voze ukotvíme. S ničím nehážeme. Nemusíte se proto bát svěřit nám ani křehké věci. Je jedno, jestli se stěhujete do vedlejší vesnice nebo na druhý konec Evropy. Vaše věci jsou prostě v absolutním bezpečí. Pro všechny případy jsme pojištění, takže i kdyby se něco nešťastnou náhodou poškodilo, dostanete adekvátní finanční odškodnění.

Balení, dovoz a montáž nábytku a další služby

Kromě samotného převozu věcí z bodu A do bodu B nabízíme také spoustu doplňujících služeb, jako třeba:

  • profesionální zabalení převážených věcí pro maximální jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí a nemůže se jim cestou nic stát
  • montáž a demontáž nábytku, abyste mohli rychleji plnohodnotně bydlet
  • dovoz nábytku z obchodu – objednaný nábytek dovezeme z obchodu ještě v den objednání, nebudete tak muset čekat týden, než vám nový nábytek přiveze smluvní přepravce obchodu
  • služby hodinového manžela – drobnější opravy a údržby v domácnosti
  • stěhování těžkých, křehkých a nadrozměrných břemen
  • a mnohé další

Stěhování kanceláří a firemních prostor

V Německu, ale i v rámci celé Evropy, stěhujeme rovněž kanceláře nebo jiné firemní prostory. Obraťte se na nás pro rychlou cenovou kalkulaci a domluvu detailů.

Chcete se zeptat, nebo vás zajímá cenová kalkulace konkrétně vaší zakázky?

Neváhejte se nám ozvat buďto na telefonní číslo +420 702 994 321, e-mailem na adresu info@stehovanigms.cz, skrze poptávkový formulář nebo prostřednictvím online chatu vpravo dole.