Stěhování fitness strojů, trezorů nebo těžké komody z masivu? Žádný problém!

Budete se stěhovat a máte obavy, jestli si stěhováci poradí s těžkými břemeny mezi které bezpochyby patří fitness trenažéry, běhací pásy, piana, trezory, nebo určité sedací soupravy? Potřebujete přestěhovat posilovací stroj, vířivku, kotel nebo třeba těžkou komodu z masivu? Možná máte firmu a řešíte, jak přestěhujete průmyslové stroje, automaty na občerstvení nebo třeba kulečníkový stůl? Pokud jsme se alespoň v jedné z předchozích vět trefili, pak jste tady naprosto správně!

Kromě všeho výše uvedeného jsme schopni přestěhovat téměř jakýkoliv předmět s hmotností do 600 kg bez použití manipulační techniky.

stěhování těžkých břemen

Koncertní křídla, pianina, gastro zařízení, sochy, nábytek z masivu, klimatizační jednotky, laboratorní přístroje a ještě mnohé další. Pokud si chcete ověřit, zda jsme nebo nejsme schopni přestěhovat vaše břemeno, neváhejte se nám ozvat telefonicky, na e-mail, skrze online chat nebo poptávkový formulář a domluvte si prohlídku naším specialistou. Můžete ale počítat s tím, že pokud nestěhujete slona afrického, pravděpodobně jsme schopni vaše břemeno přestěhovat. Zvládneme skutečně téměř cokoli.

Pochopitelně záleží také na prostorových dispozicích. Pokud budeme vynášet obrovské předměty z miniaturního bytu ve 12. patře panelového domu s úzkými dveřmi a schodištěm, bude to trochu komplikovanější, než když budou podmínky ideální. I tak se nám ale určitě ozvěte a společně zkusíme najít řešení. Nehledáme důvody, proč něco nejde, hledáme způsoby, jak by to jít mohlo.

U předmětů nad 600 kg hmotnosti ve většině případů využíváme manipulační techniku. Pokud by se tedy ukázalo, že si bez techniky neporadíme a je zapotřebí zdolat například dlouhé a táhlé schody, zajistíme speciální pásový schodolez nebo v případě stěhovaní přes terasu, balkón či oknem zajistíme auto s hydraulickou rukou, hydraulickou plošinu nebo jeřáb.

V našem ceníku najdete přibližné ceny za stěhování, pro přesnější kalkulaci budeme potřebovat vědět více informací. Co všechno potřebujeme vědět před stěhováním vašeho břemena najdete rovněž v ceníku, pod tabulkou cen stěhování těžkých břemen. Pro vaši jistotu a klid však doporučujeme prohlídku před stěhováním. Domluvte si ji prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.