Stěhování na poslední chvíli

Ať už jste zapomněli objednat stěhovací firmu včas kvůli starostem, nebo se prostě jen potřebujete stěhovat dříve, než jste původně plánovali, stěhováci nejsou ti, kdo by vám měl přidělávat vrásky na čele. Nečekejte na termín u konkurence a zavolejte radši nás. Stěhovat se můžete už za hodinu!

Pokud jste pro samou práci a starosti nestihli zabalit, vůbec to nevadí. Hromada balícího materiálu je naší povinnou výbavou, kterou vozíme všude s sebou a kterou se nebojíme použít! Šikovné ruce našich stěhováků zvládnou zabalit dřív, než řeknete „bublinková fólie“ a díky bohatým zkušenostem přesně víme, jaký materiál a techniku balení použít, aby byla každá jedna převážená věc po celou dobu v absolutním bezpečí.

Pokud bude potřeba demontovat nábytek, rozhodně kvůli tomu nemusíte hledat šroubovák. Kromě spousty balícího materiálu s sebou totiž vozíme také veškeré nářadí potřebné k rozložení naprosto čehokoli. Zvládneme to za moment a vy si zatím můžete dát dobrou kávu a nohy na stůl (než ho rozebereme 😀 ).

Převezeme vás i se všemi vašimi věcmi na místo určení, věci vyneseme klidně až do nejvyššího patra mrakodrapu, opatrně rozbalíme, znovu sestavíme, umístíme a veškerý nepořádek po sobě před odjezdem uklidíme, abyste už neměli žádné starosti.

 

To je všechno moc krásné, ale co cena? Na kolik mě stěhování s vámi vyjde?

Nejlepší zprávy na konec. Chceme ulehčit našim zákazníkům, ne jejich peněženkám. Tomu odpovídají i naše ceny. Třeba z Prahy do Plzně vás přestěhujeme již od 7000,-Kč, což je cena, kterou většina naší konkurence nezvládne porazit. Pokud najdete někoho levnějšího, pak vám téměř jistě nenabídne takovou kvalitu služeb, jakou dostanete u nás.

Sladkých řečí bylo dost. To dokáže každý. My máme radši, když za nás mluví naše činy. Tak co? Necháte naše činy promluvit?