Stěhování po Praze. Poradíme jak ušetřit čas, nervy i peníze

Stěhování nábytku, bytu, rodinného domu nebo kanceláře je událost, která lidem často vyvodí vrásky na čele. Hlavně časově, psychicky a nakonec i peněžně je stěhování velmi náročné. Firma Stěhování GMS Praha poradí, jak při stěhování po Praze ušetřit čas, nervy i peníze.

Jak ušetřit při stěhování po Praze?

Přečtěte si několik užitečných rad, jak se nenechat nachytat při stěhování domácnosti nebo firmy po Praze a tak ušetřit nemalé peníze, nervy i čas.

Než objednáte stěhovací službu, popřemýšlejte co všechno můžete před stěhováním udělat sami. Tak ušetříte čas, který stěhovací firma potřebuje ke stěhování.

V konečném důsledku bude stěhování po Praze levnější

První věc, kterou můžete udělat, je vše předem zabalit do krabic ke stěhování a do pytlů. Krabice na stěhování vám stěhovací firma poskytne. To znamená, že jste již ušetřili na krabicích ke stěhování, které byste standardně museli zakoupit.

Ošacení poskládejte do pytlů a křehké věci do krabic. Skleničky a talíře zabalte do papíru abyste předešli poškození nádobí.

Když je vše zabaleno můžete rozebrat nadrozměrný nábytek. I pro zkušené stěhováky může demontáž a montáž nábytku zabrat dost času. Tím se prodlouží doba potřebná ke stěhování a přepravě nábytku. Pokud nábytek rozeberete svépomocí, čas na stěhování se zkrátí až o dvě hodiny.

Další věc je obalit nábytek například strečovou nebo bublinkovou fólií. Skříně se sklem, stolní počítač, notebook, televizor a různé jiné křehké předměty obalte raději bublinkovou fólií.

Balící služby jsou u některých firem sice v ceně stěhování, ale balící materiál již ne.

Nakonec můžete lehké předměty a nábytek svépomocí přichystat na přehledné místo v bytě či domě.

Tímto způsobem dokážete ušetřit i několik hodin času potřebného ke stěhování bytu nebo domu. Tento čas Vám dokáže ušetřit i několik tisíc korun, které byste zaplatili za stěhování.

 

Potřebujete poradit ohledně stěhování po Praze nebo mimo Prahu? Zavolejte nám na tel. číslo: +420 702 994 321, nebo nám napište email na info@stehovanigms.cz.