Stěhování Praha 6

Stěhujete se do Prahy 6, nebo Vás naopak Praha 6 už omrzela a rozhodli jste se změnit lokalitu? Hledáte firmu, která Vás bezpečně, rychle a pohodlně přestěhuje a ideálně aby zajistila i demontáž a následnou montáž nábytku, malování, balení, úklid a odvoz odpadů? Tak už hledat nemusíte — našli jste Stěhování GMS Praha.

 

Stěhování Praha 6

Dokážeme splnit i nestandardní požadavky

Pro profesionály ze Stěhování GMS Praha není téměř nic problém! Stěhování těžkých nebo křehkých břemen díky nám zvládnete beze strachu. Problém není ani stěhování klavírů. Máte speciální požadavky? Neváhejte se s námi spojit — určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti. Jsme schopni přestěhovat Vás i mimo Prahu, v rámci celé České republiky, případně do zahraničí. To samé pochopitelně platí i pro stěhování do Prahy 6. Rozhodně nemusíte být z Prahy, ani Středočeského kraje. Dojedeme pro Vás klidně až za hranice. V přesně domluvemý termín tak, jak Vám to bude nejvíce vyhovovat.

 

Proč stěhovat s námi?

  • máme skvělé hodnocení a mnoho spokojených klientů
  • jsme flexibilní, spolehliví a zvládneme splnit i nestandardní požadavky
  • ani stěhování nadrozměrných břemen není problém, mj. třeba stěhování pián
  • kromě samotného stěhování nabízíme také plno doplňkových služeb, jako je montáž a demontáž, balící služby, vyklízecí práce, malování a mnoho dalšího
  • přestěhujeme Vás odkudkoli kamkoli v rámci celé České republiky i zahraničí

 

Stěhujeme také firmy a kanceláře

Zajistíme Vám rychlý a efektivní stěhovací servis. Najdeme pro Vás příhodné časy, aby chod firmy nebyl výrazně narušen. Jsme flexibilní a podřídíme se Vašim potřebám.